ars dicendi

gabinet logopedyczny

" Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
 
                                                             J. Korczak
   Kontakt      Oferta
logopeda wrocław psie pole 
Gabinet logopedyczny  prowadzony przez naszych specjalistów zajmuje się terapią logopedyczną i pedagogiczną dzieci oraz młodzieży. Celem pierwszego spotkania jest rzetelne zapoznanie się z Państwa potrzebami i problemami.
Przeprowadzamy solidne badanie i wywiad dzięki którym możliwe jest sporządzanie dokładnej diagnozy opisowej oraz sformułowanie programu terapeutycznego. Terapia prowadzona jest indywidualnie bądź w małych grupach (zajęcia logorytmiczne) i polega na realizacji zadań zawartych w indywidualnym programie terapeutycznym. Metody używane przez naszych specjalistów dostosowane są do potrzeb i możliwości pacjentów.
Dbamy o dobre samopoczucie Państwa pociech proponując bogatą i  atrakcyjną ofertę zajęć, którym nadajemy formę zabawy. Gabinet wyposażony jest w ciekawe pomoce specjalistyczne oraz multimedialne programy. Naszym priorytetem jest zapewnienie dziecku atmosfery bezpieczeństwa, pełnej akceptacji i szacunku oraz szczerej sympatii.
 
Uwaga! Jeśli nie potrafisz odpowiednio zakwalifikować i nazwać problemu z jakim boryka się Twoje dziecko, przyjdź do naszego gabinetu logopedycznego lub spotkajmy się u Ciebie w domu, a my rozwiejemy Twoje wątpliwości i poprowadzimy terapię.
 
© Copyright Ars Dicendi 2009-2013 Wszelkie Prawa Zastrzeżone